Miłośnicy Borowego Jaru i pieszych wędrówek zwracają się z prośbą o poparcie projektu nr 8
Borowy Jar Ogrody Ducha Gór- rewitalizacja dawnego parku atrakcji Jeleniej Góry
Musimy uzyskać 50 podpisów do 1 czerwca 2021r czasu jak widać mało
Jeleniogórski Budżet Obywatelski 2022 zgłoszenie projektu Borowy Jar Ogrody Ducha Gór rewitalizacja dawnego parku i atrakcji turystycznej w regionie. W projekcie zostało zgłoszone udrożnienie i oznakowanie dawnych ścieżek spacerowych tak jak kiedyś przebiegały tj ścieżka Nimf, ścieżka poetów, dojście do dawnego punktu widokowego Gibraltar, Złoty Widok dojście od promenady Bobru i ustawieniu ławeczki. Helikon siedziby muz ławeczki i tablice informacyjne.Parnas dawne miejsce piknikowe z herbaciarnią. Foldery z mapką Borowego Jaru i opisami historycznymi.
Będziemy zbierali podpisy poparcia do złożenia projektu wśród mieszkańców Jeleniej Góry.Do zgłoszenia potrzeba 50 podpisów.Liczę na poparcie z Waszej strony aby projekt dostał się na listę zgłoszeń.😁
AKTUALNE
POLECAMY

Do menu atrakcji Borowego Jaru dodano opis i zdjęcia miejsca Koniec Świata. Zapraszam do ciekawego i interesującego opisu tego dawnego miejsca.

AKTUALNE
POLECAMY

Pod storna wspinaczka skałkowa została uzupełniona o opisy skał po których można się wspinać i które zostały ubezpieczone.

Zapraszam do lektury

AKTUALNE
POLECAMY

Do naszej kolekcji filmów o Borowym Jarze dodano ciekawy filmik wykonany z drona pokazujący Borowy Jar z góry.

AKTUALNE
POLECAMY

Do działu Galeria dodano filmy o Borowym Jarze, ciekawe opowieści i przedstawienie pięknego malowniczego miejsca.

AKTUALNE
POLECAMY

Strona Borowy Jar Witam i ogłaszam rozpoczęcie pierwszej strony o pięknym zapomnianym zakątku Jeleniej Góry kiedyś odwiedzony przez prezydenta USA, Borowy Jar – Ogrody Ducha Gór . W miarę czasu strona będzie stopniowo uzupełniana o ciekawe historie i opisy. Zapraszam

AKTUALNE
POLECAMY